1 / 5
STALAK STALKA STALKI DRZAC za NOTI PIANO KLAVIR proveri
1.000 МКД
28.12.2021 23:38

Куманово / Куманово

SUPER SOSTOJBA.
Golema cvrstina.
Stegnati zglobovi.
Sklopena e visoka 27 cm.
Za site moi oglasi iskucaj : proveri

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Tehnika
Потврден огласувач
078252858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам