1 / 14
SE prodava laptopASUS so batt.5200mah
80 €
Цената не е фиксна
06.03.2022 13:21

Тетово / Тетово

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

AMD A-Serie

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava laptop ASUS-model K53U so champion batt.=5200mah-golem kapacitet i mn.izdrzliva batt..,HD display,,slabo koristen-3god.,a se prodava zasto kupiv laptop so pomocen procesor.IMA instaliran OS Windows ULTIMATE 7,,,site specifikacii se vo slikite.(normalno ima 100% ispraven punac-charger)

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
077757234
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам