1 / 8
D e l o v i Alfa Romeo 147 1.9Mtj 16v 140ks
1 €
05.09.2022 09:17

Виница / Виница

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

D e l o v i

Alfa Romeo 147 1.9Mtj 16v 140ks 6 brzini
3 vrati
Funkcionalna 100%

Info: 077 873 777

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

_____
Потврден огласувач
077873777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам