1 / 9
Passat b5 1.9 131ks automatik za delovi
1.111 €
06.01.2022 19:32

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

131 kw / 178 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

078268198

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sejdo
Trpe blazeski 21
Потврден огласувач
078268198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам