1 / 4
Машина за собирање и дување на лисја
4.000 МКД
Со вклучен ДДВ
03.01.2022 09:13

Кочани / Кочани

Се продава електрична машина за собирање и дување на лисја донесена од Германија.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070782505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам