Се продава стан во ламели 70м2 на приземје
1 €
27.01.2021 15:20

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

62 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1987

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

4ti juli 190/2

Се продава стан во ламели со подрум - 70м2
Повеќе информации на 075314009
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Tatjana Dukoska
Потврден огласувач
075314009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам