1 / 8
FORD TRANZIT 2.2DIESEL 155KS 2012
7.000 €
Цената не е фиксна
12.03.2022 09:13

Гостивар / Гостивар

Se prodava kombe Ford Tranzit 2.2 155KS 2012God.Voziloto e vo dobra sostojba,redovno servisirano.Voziloto e so ladilnik.Voziloto ima pominato 306.000km,registrirano do 04.07.2021.Od oprema poseduva:ABS.AIR BAG,RADIO CD.Dozvolena nosivost 1850kg.Cena:7500 eu bez DDV.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078321901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам