1 / 10
Renault laguna 2004
2.000 €
27.01.2021 17:44

Демир Хисар

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Останато

Renault laguna 2004 1.9 88kw reg klima dvozonska srvisirana smeneto rebras vodna pumpa roleri zategaci greaci .. gumi skoro novi hankok zatemnati stakla so ates 078-280-374

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078280374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам