1 / 3
Држач за прстени во форма на конус -Бетонски рачни изработки
280 МКД
Цената е фиксна
26.03.2021 11:41

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Држач за прстени со минималистички и геометриски дизајн.
Може да се употребува за чување на парче накит дома, но и за изложба на накит во продавници.
Материјал: обоен бетон + премази
Варијации: 7 различни тонови, како што е покажано на сликата
Одржување: со сува или влажна крпа
Можна е и изработка на специфични варијации по нарачка.
За информации околу нарачки и количини, контактирајте ме.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава од:

Елена
Потврден огласувач
076453588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам