Se prodava kuka so bazen
65.000 €
27.01.2021 20:31

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

470 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Duzlacki rid

Se prodava kuka so bazen

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Jordan
Потврден огласувач
078319915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам