1 / 1
The Vanishing Half - Brit Bennett
500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.10.2021 11:49

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

The Vanishing Half is a 2020 novel by Brit Bennett. It is her second novel and was published by Riverhead Books. It debuted at number one on The New York Times fiction best-seller list. HBO acquired the rights to develop a limited series with Bennett as executive producer.

Категорија: Книги и литература / Книги / Популарна литература

Се продава / Можна е замена од:

Alek
Потврден огласувач
075359661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам