1 / 9
ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН стан во Центар !
230 €
22.09.2021 10:44

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

56 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Центар спроти Соборен Храм, поседува 56 м2, 2 соби, дневна и спална, балкон, СТАНОТ Е ПРАЗЕН СО КУЈНА ,
Станот е на 1 кат, лифт, гледан на Булевар, идеален за деловен , со клима, има и УПОТРЕБА ДОЗВОЛА, вселив веднаш.

цена: 230 eвра

шифра: 22596

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

 

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН стан во Кисела Вода !

200 €

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Дебар Маало!

230 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам