1 / 9
WV GOLF 1.4 16V
650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2022 14:51

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Motor defekt karoseriski vo dobra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
075350103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам