1 / 8
ПРОДАВАМ КУЌА
15.500 €
03.10.2022 11:06

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

75 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

35 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1982

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

БУЛЕВАР 1ВИ МАЈ БР,351

КУЌАТА Е ПОД ЛИНИЈА ПО ТЕЧЕНИЕТО НА РЕКА ДРАГОР ОД ЛЕВА СТРАНА ПРВАТА КУЌА ОДМА ПОД ЛИНИЈА

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Горан Трајковски
Потврден огласувач
070960940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам