1 / 4
Professional LED Display RGB
650 €
Цената не е фиксна
12.06.2022 01:14

Тетово / Тетово

наука и инженерство
1) 7 godišno iskustvo vo RGBdisplej displej, 9 godini rabotno iskustvo vo industrija so LED displej.

2) Dobiva udel na LER displej na pazarot rabotejḱi so direkno za prodažba za da razvie strategii za prodažba na LED displei,.

3) Preferirano e iskustvo so upravuvanje so RGB displej

4) diploma ili pogore, oblasti povrzani so nauka i inženerstvo

Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Се продава од:

TERRA LED
Tetovo
Потврден огласувач
070602549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам