1 / 6
Na delovi
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2021 15:02

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Escort

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.11625

Сила на моторот:

1500 kw / 2039 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Mercedea, ford, kombe mercedea na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mladen
Потврден огласувач
070354849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам