1 / 1
Продавам нови и половни ADR Даски
20 €
24.04.2022 23:50

Виница / Виница

Продавам нови и половни АДР Даски
Половни 28еур по парче
Нови 34еур по парче

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Безбедност опрема

Се продава од:

Kristian Gorgiev
Потврден огласувач
075 959 998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам