1 / 8
Sportski velosiped, aluminski trup
7.000 МКД
28.01.2021 17:08

Охрид / Охрид

Velosipedot e skoro nov,aluminiumski trup, tenki gumi, samo za ljubiteli na sportski tocaci

Категорија: Останато

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
0038975537376
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам