1 / 6
Peugeot 508
6.300 €
08.02.2023 10:11

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

508

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava peugeot 508 , 1.6 HDI 2011 godina , kolata e donesena od svajcarija vo odlicna sostojba mozi da se vidi vo sekoe vreme tel za kontakt 075 415 997

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
075234326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам