1 / 7
Ford Sierra 2.0i
1 €
23.06.2022 11:19

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Sierra

Година:

1989

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam ford sierra 2.0i 1989 gidina. Pominati 128000km nemat korozija prva farba vo dobra sostojba. Osteteno preden i zaden branik.
Fordot e na stranski dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Florim
Потврден огласувач
070382379
Испрати Е-маил до огласувачот

Seat ibiza 1.4

1000 €

Opel Ascona

3700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам