1 / 5
Citroen C4 1.6 benzin za delovi 078268198
1.111 €
10.06.2022 20:07

Кичево

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

11 kw / 15 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

078268198

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sejdo
Trpe blazeski 21
Потврден огласувач
078268198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам