1 / 8
Daewoo Leganza
1 €
19.07.2022 10:05

Кичево

Марка:

Daewoo

Модел:

Leganza

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam daewoo Leganza 2.2 benzin plin vo dobra vozna sotojba. Na stranski dokumenti mozet i na delovi
Tel 070 382 379

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Florim
Потврден огласувач
070382379
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes 190

1600 €

Ford fusion

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам