1 / 1
Se prodava gotvac na parea Philips
2.500 МКД
26.08.2021 20:09

Кисела Вода / Скопје

Se prodava gotvacna parea Philips, iskoristen samo ednas, cena 2500 denari, kontakt 070514911

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Готвачи на пареа

Се продава од:

Aleksandra
Потврден огласувач
070514911
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам