1 / 8
sony cdp-xb630QS
По Договор
29.01.2021 01:07

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

Еден од најновите квалитетни плеери на Sony Cd. playera Quality Standard serije. за квалитет. Внатре имплементиран dac од моделот Esprit. zvucno odlicen. Ги чита и репродуцира сите snimeni и оригинални ЦД-а без никакви проблеми. ЦД-текст. Кристално чист дисплеј. . so Далечински управувач sliki orginalni vidi gi site moi oglasi
Disc format: CD
Digital converter: CXD8567AM
CD Mechanism: KSS-213BA
Frequency response: 2Hz to 20kHz
Dynamic range: 98dB
Signal to Noise Ratio: 102dB
Channel separation: 100dB
Total harmonic distortion: 0.0045%
Line output: 2V
Digital outputs: optical
Dimensions: 430 x 115 x 290mm
Weight: 4.8kg
Accessories: remote control

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

MARANTZ CD-46

40 €

YAMAHA CDX-920

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам