Se prodava plac od 344 m2 pozadi ambulanta.
333.333.333 €
01.06.2021 20:19

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

344 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 344 m2 pozadi ambulanta Gabriela 077554974 posle 16:00 casot

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
74240699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам