1 / 1
Софтвер за транспортери и транспортни компании
30 €
02.10.2022 12:54

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Софтвер наменета за транспортни компании, со едно или повеќе возила, за издавање фактури, складирање на податоци на возила и возачи, исплата на плата за возачи, водење статистика, потсетник за ригистрација, технички преглед и сите останати елементи. Комплетен трошковник за секое возило, евиденција за исвршен сервис, внатрешни пумпи за гориво, потрошувачка на гориво по возило или возач.
* Повеќе детали погледнете на следниов линк: http://digit.mk/software/TAF.html

web: www.digitsoft.mk
email: info@digitsoft.mk
Тел: 032 388 355; 078 853 013

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

ДИГИТ КОМПЈУТЕРИ
Сутјеска 48/4
Потврден огласувач
078 853 013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам