1 / 4
MicroSD KARTICA KARTICI MEMORISKI APACER FULL HD TF ADAPTER
300 МКД
07.12.2021 11:18

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

APACER брзи и високо-квалитетни мемориски карти MicroSD комплет со TF Adapter. Full HD 1920*1080.

- 32GB 350ден.
- 64GB 500ден.
- 128GB 800ден.

За повеќе мемориски можи да се зборува околу цената.

ПРАЌАМЕ ПО КАРГО И ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПОДИГНУВАЊЕ НА ПРАТКАТА!

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам