1 / 1
MIKSETA IBIZA MX801
120 €
29.01.2021 12:41

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

MIKSETA IBIZA MX801, 8 KANALANA SA EFEKTOM I USB ULAZOM
6 x mono mikrofona / linija s 3-pojasnim EQ i kontrolu pojačanja
Fantomska snaga na mikrofonima
1x stereo ulaz ulaza s 2-pojasnim EQ i kontrola pojačanja
5-pojasni EQ na master izlazu
REC izlaz preko RCA
Glavni izlaz preko utičnih priključaka od 6,3 mm
1x ugrađeni efekt s kašnjenjem i ponovnim funkcijama
Izlazi za slušalice

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075432012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам