1 / 1
GAMING COMPUTER
29.900 МКД
29.01.2021 13:58

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔷КОМПЈУТЕР ЗА ОНИЕ КОИ ЗНААТ КВАЛИТЕТ
🔶KOMPJUTER PER ATA QË NJOHIN KUALITETIN

▶️Одбери го уште денес твојот омилен Computer.
➡️Zgjidhni që sot kompjuterin tuaj të preferuar.

✅MainBoard: GIGABYTE B365M D3H
✅PROCESOR: i5-9400F
✅RAM: 8GB DDR4
✅GRAPHICS: AMD RADEON RX570 4GB
✅DISK: 240GB SSD + 500GB HDD
✅CASE: POWER BOX
✅PSU: NJOY DAWN 550W
✅CPU FAN: Thermaltake UX100

🔴Цена: 29.900 ден.
🔴Çmimi: 29.900 den.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

MS TITAN II

46990 МКД

HP - Z240 Tower Workstation

26990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам