1 / 3
Cizmi za snowboard novi broj 41
2.300 МКД
04.07.2022 14:02

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Novi ne noseni cizmi za skowboard uvezeni od italija broj 41

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Mihael
Потврден огласувач
071242686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам