1 / 5
PEUGEOT 307 2.0HDI
1.600 €
16.11.2022 09:02

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Peugeot 307
2002 god
2.0HDI 90KONJA
REDOVNO SERVISIRAN
NA 27.01.2021
Se smeneti site kaisi komplet
Ulje i site filtri
Raparirana i prednica i zadnica
Kolata e vo odlicna sostojba
Mozna e zamena za ponovo vozilo
So moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

xxxx
Потврден огласувач
078443555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам