1 / 4
ПРОДАВАМ НИВА ДО АВТОПАТ-Св. Николе, Сопот
100 МКД
16.07.2022 22:25

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

29500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Нива до автопат Скопје-Св.Николе.

Контакт: 070 26-00-73

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

PEO
Потврден огласувач
070 260073
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам