1 / 7
Opel Vectra C 2.0dti na delovi
1 €
09.10.2022 23:52

Македонска Каменица / Делчево

Opel Vectra 2.0dti
Se sho vi treba
Prakam po kargo
075855855

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
077577107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам