1 / 4
Vw passat B5.5 1.9tdi 131ks
1 €
21.12.2021 18:50

Македонска Каменица / Делчево

Na delovi
Kolata e so 5 brzini
1.9tdi 131ks 2002god
Prakam po kargo
075855855

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
077577107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам