1 / 2
Procesor intel core i7-930
2.000 МКД
Цената е фиксна
06.01.2022 13:38

Чаир / Скопје

Procesor i7-930 8M Cache, 2.80 GHz, 4.80 GT/s Intel® QPI
#Cores 4
#Threads 8
LGA1366

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Dilo
Потврден огласувач
071266150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам