Prodavam atraktivno mesto na Vodno
25 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.03.2023 09:28

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1728 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam mesto nad Sredno Ugostitelsko (nad Spansko Selo)
1728m2 eden plac gi deli + 1728 m2
Prekrasna Panorama, celo Sk na dlanka
25eu M2
Mestoto e nadvor od kotata na GUP
Ima dozvola za postavuvanje na Kamp prilolka ili Pridruzen objekt za zemjodelska ostava bidejki e kultura lozje niva obrabotlivo zemjiste
Mozen Ken (montazan objekt
Mestoto e prekrasno za relaksacija

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Samsung
Потврден огласувач
071921283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам