1 / 9
Kamion MAN TGx so poluprikolka kiperka Schmitz
999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.01.2021 18:19

Битола / Битола

Се продава камион шлепер кипер, MAN Tgx Euro 5 заедно со приколка киперка Schmitz a можно е и само влекач без приколка. Приколката не се продава без влекач. MAN Tgx 540ks, 2009год. со приколка Schmitz Cargobul 38,5m3, 2010год. цена на двете возила како склоп 25.000 евра. Возилата се во одлична состојба, регистрирани е до 01.11.2021 и спремни се веднаш да се пуштат во експлоатација. Цената е во нето износ т.е. без данок.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Stojan
Потврден огласувач
071974055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам