1 / 7
Citroen xsara 2.0 16v benzin avtomatik
25 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 09:32

Кичево

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Polovni Delovi imam skoro se

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ненад
Потврден огласувач
075350103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам