1 / 8
TOUAREG
11.000 €
24.05.2021 08:28

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA TOUAREG 2008G 3.0 TDI DONESEN OD SVAJCARIJA PRED 3 GODINI VO TOP TOP SOSTOJBA. SO FUL OPREMA NEMA STO NEMA,SO DVA PARA GUMI.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zivko jovanovski
Потврден огласувач
070256216
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам