1 / 5
Kuka
1 €
22.03.2023 09:08

Велес / Велес

Број на соби:

5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1983

Година на реновирање:

1995

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Risto najdov

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsina 120 kv i dvorno mesto 300kv
Tel.076/201-421

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078268473
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам