1 / 12
Se prodava opremena kukja vo Brvenica
70.000 €
30.06.2022 07:59

Брвеница / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

85888

Година на реновирање:

9566855

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Selo Brvenica

Se prodava kukja so dvor vo selo Brvenica, koja e kompletno opremena.

Kuḱata e na tri sprata, odnosno prizemje,eden kat potkrovlje
Prizemjeto se sostoi od dnevna soba, trpezarija, kujna, toalet,garaža i podrum. Katot 1 se sostoi od dve spalni sobi, dnevna soba, banja, kujna i dva balkona.

Vkupnata površina na dvorot e 400 m2, dodeka vkupnata vnatrešna površina e 300m2.

Cena: 70.000 evra.

Za poveḱe informacii, ve molime kontaktirajte:
Dimce: 070/599-556
Robert: 071/218-058

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
071218058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам