1 / 3
Opel Chevrolet Daewoo Honda Volvo Suzuki Jeep Mazda Nisan
1 МКД
14.01.2022 08:19

Неготино / Неготино

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Zavaruvanje na razladnite sistemi od aluminum, plastika, bakar i nivno procistuvanje . Prodazba na polovni i novi ladnici po vasa poracka za site vozila.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
076430636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам