1 / 5
Peugeot Toyota Skoda PorscheePontiac Citroen Mitsubishi Dodg
11 МКД
31.12.2021 23:25

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Zavaruvanje na razladnite sistemi od aluminum, plastika, bakar i nivno procistuvanje. Prodazba na polovni i novi ladnici po vasa poracka za site voźila.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Toni
Потврден огласувач
076430636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам