1 / 3
Часови по Хармоника и Синтисајзер
500 МКД
Цената е фиксна
31.01.2021 14:12

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Часови по Хармоника и Синтисајзер комбинирано со компјутерска програма за по добар резултат.
Александар
Тел. 070570678

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
077570678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам