1 / 4
Alfa romeo 1.6 twin spark алфа ромео
1.099 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2021 16:53

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Останато

Alfa romeo 1.6 twin spark
Atestiran plin
Ima vlozuvanje vo kolata
Za informacii pobarajte me na
078459701

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Stefan
Потврден огласувач
078459701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам