1 / 1
Апарат за кислород
450 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2021 22:13

Ѓорче Петров / Скопје

Стар 6 месеци користен 4 месеци.Гаранција уште 18 месеци.Сменет филтер.Како нов

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
077979616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам