Elektroinstalater
1 МКД
Цената не е фиксна
27.12.2021 13:42

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Електроника, Електротехника

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Elektroinstalater so i bez rabotno iskustvo.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Ruse
Потврден огласувач
070219057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам