Menuvam stan vo Cair za k.voda
55.000 €
22.08.2021 06:21

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1963

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Ul eminvdutaki

Menuvam stan vo Cair za K.Voda.Stanot e 60m i plus dogradba 36m relativno socuvan.Dokolku ima zainteresirani javuvanje do 22 casot.tel 070282871i dolu navedeniot.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

vesna
ULICA MARKO ORESKOVIK 8/7
Потврден огласувач
075361520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам