1 / 12
TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL
По Договор
01.10.2022 20:07

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

KVALITETNO BRZO I EFTINO TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL PO NAJPRISTAPNI CENI
⭐FOTELJI
⭐STOLICI
⭐TABURETKI
⭐KANCELARISKI STOLCINJA
CENA PO DOGOVOR

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
074205334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам