1 / 5
Detsko krevetce
6.999 МКД
17.03.2023 17:12

Гази Баба / Скопје

Se prodava mnogu malku koristeno detsko krevetce so povivalna I fioki dolzina 210cm visina 110cm I sirina 70cm so tri mali fioki I edna golema. Sirina na dusece 120 na 60

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078200646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам